„Kdo v tomto šatu zemře, bude uchráněn věčného ohně. Hle, je v něm znamení spásy, ochrana v nebezpečí a záruka pokoje a věčného přislíbení.“

Objednávka škapulíře

QR platba

Škapulíře neprodáváme, ale posíláme za dobrovolný příspěvek. Jsme pravděpodobně jediní v ČR, kdo nabízí škapulíře přesně dle požadavků, tedy především z tkané hnědé 100% vlny, ne plsti.
Jsme rodiče devíti dětí a ne vždy se nám podaří odeslat škapulíře hned, zvláště, pokud se nám objednávky nahromadí. Prosíme Vás o strpení. V případě, že na škapulíř spěcháte např. z důvodu zasvěcení, napište nám to, abychom stihli poslat alespoň jeden na dané datum.
Pokud chcete přispět na výrobu škapulířů či provoz tohoto webu, můžete tak učinit zasláním daru na č.ú. 2400858291/2010, nejlépe s poznámkou, že se jedná o dar na hnedyskapulir.cz nebo využít QR kód. Škapulíře neprodáváme, přijímáme pouze dobrovolné dary. Děkujeme.

V současné době nemáme skladem žádné škapulíře. Budou k dispozici až začátkem května 2024. Děkujeme za pochopení.

Obrázkový škapulíř - Dosp. velikost

Škapulíř s nažehlenými obrázky Božského Srdce a Neposkvrněného Srdce Panny Marie. Při styku s vodou se výrazně zkracuje životnost. Délka provázků je 30 cm. Náklady na jejich výrobu jsou asi 15Kč.

 ks

Obrázkový škapulíř - Děts. velikost

Škapulíř s nažehlenými obrázky Božského Srdce a Neposkvrněného Srdce Panny Marie. Při styku s vodou se výrazně zkracuje životnost. Délka provázků je 24 cm. Náklady na jejich výrobu jsou asi 15Kč.

 ks

Vyšívaný škapulíř Srdce - Dosp. velikost

Trvanlivější verze s výšivkou Božského Srdce a Neposkvrněného Srdce Panny Marie. Délka provázků je cca 30 cm. Náklady na výrobu jsou asi 30 Kč.

 ks

Vyšívaný škapulíř Srdce - Děts. velikost

Trvanlivější verze s výšivkou Božského Srdce a Neposkvrněného Srdce Panny Marie. Délka provázků je 24 cm. Náklady na výrobu jsou asi 30 Kč.

 ks

Vyšívaný škapulíř Kalich a Panna Maria - Dosp. velikost

Trvanlivější verze s výšivkou Kalicha s hostií a Panny Marie Karmelské a Neposkvrněného Srdce Panny Marie. Délka provázků je 30 cm. Náklady na výrobu jsou asi 30 Kč.

 ks

Vyšívaný škapulíř Kalich a Panna Maria - Děts. velikost

Trvanlivější verze s výšivkou Kalicha s hostií a Panny Marie Karmelské a Neposkvrněného Srdce Panny Marie. Délka provázků je 24 cm. Náklady na výrobu jsou asi 30 Kč.

 ks

Hnědý škapulíř je dárek pro nás všechny od naší nebeské Matky. Podělte se o dar hnědého škapulíře s dalšími. Vyjádřete svou lásku k naší blahoslavené Matce šířením úcty k jejímu „oděvu milosti“.

Zprostředkujte někomu požehnání tím, že mu zdarma věnujete hnědý škapulíř, a svou zbožností pomůžete naplnit proroctví, že „Jednoho dne skrze růženec a škapulíř Panna Maria zachrání svět.“