„Kdo v tomto šatu zemře, bude uchráněn věčného ohně. Hle, je v něm znamení spásy, ochrana v nebezpečí a záruka pokoje a věčného přislíbení.“

Objednávka škapulíře

QR platba

Škapulíře neprodáváme, ale posíláme za dobrovolný příspěvek. Jsme pravděpodobně jediní v ČR, kdo nabízí škapulíře přesně dle požadavků, tedy především z tkané hnědé 100% vlny, ne plsti.
Pokud chcete přispět na výrobu škapulířů či provoz tohoto webu, můžete tak učinit zasláním příspěvku na č.ú. 2400858291/2010, nejlépe s poznámkou, že se jedná o dar na hnedyskapulir.cz nebo využít QR kód. Děkujeme.

Obrázkový škapulíř - Dosp. velikost

Škapulíř s nažehlenými obrázky Božského Srdce a Neposkvrněného Srdce Panny Marie. Při styku s vodou se výrazně zkracuje životnost. Délka provázků je 30 cm. Náklady na jejich výrobu jsou asi 15Kč.

 ks

Obrázkový škapulíř - Děts. velikost

Škapulíř s nažehlenými obrázky Božského Srdce a Neposkvrněného Srdce Panny Marie. Při styku s vodou se výrazně zkracuje životnost. Délka provázků je 24 cm. Náklady na jejich výrobu jsou asi 15Kč.

 ks

Vyšívaný škapulíř Srdce - Dosp. velikost

Trvanlivější verze s výšivkou Božského Srdce a Neposkvrněného Srdce Panny Marie. Délka provázků je cca 30 cm. Náklady na výrobu jsou asi 30 Kč.

 ks

Vyšívaný škapulíř Srdce - Děts. velikost

Trvanlivější verze s výšivkou Božského Srdce a Neposkvrněného Srdce Panny Marie. Délka provázků je 24 cm. Náklady na výrobu jsou asi 30 Kč.

 ks

Vyšívaný škapulíř Kalich a Panna Maria - Dosp. velikost

Trvanlivější verze s výšivkou Kalicha s hostií a Panny Marie Karmelské a Neposkvrněného Srdce Panny Marie. Délka provázků je 30 cm. Náklady na výrobu jsou asi 30 Kč.

 ks

Vyšívaný škapulíř Kalich a Panna Maria - Děts. velikost

Trvanlivější verze s výšivkou Kalicha s hostií a Panny Marie Karmelské a Neposkvrněného Srdce Panny Marie. Délka provázků je 24 cm. Náklady na výrobu jsou asi 30 Kč.

 ks

Hnědý škapulíř je dárek pro nás všechny od naší nebeské Matky. Podělte se o dar hnědého škapulíře s dalšími. Vyjádřete svou lásku k naší blahoslavené Matce šířením úcty k jejímu „oděvu milosti“.

Zprostředkujte někomu požehnání tím, že mu zdarma věnujete hnědý škapulíř, a svou zbožností pomůžete naplnit proroctví, že „Jednoho dne skrze růženec a škapulíř Panna Maria zachrání svět.“